1397/07/04 15:07

جدیدترین روش کاشت مو در ایران

جدیدترین روش کاشت مو در ایران

جدیدترین روش کاشت مو در ایران و جهان، کاشت مو به روش Fit , Fut است. این تکنیک ها اکنون نه تنها در سطح ایران و بلکه در جهان به عنوان بهترین روش درمان ریزش مو شناخته می شود و درصد بالای موفقیت بالای عمل کاشت با این روش و همچنین میزان رضایت مراجعین و داوطلبان کاشت مو به این روش، همه موجب شده که با افتخار بتوانیم کاشت مو به روش Fit , Fut را به عنوان بهترین روش کاشت مو انتخاب کنیم.

این روش توسط سازمان های علمی جهانی، مورد تایید قرار گرفته و امروزه توسط مرکز کاشت و ترمیم مو کلینیک کاشت مو و ابرو بهبد مورد استفاده قرار می گیرد. این روش نسبت به روش هایی که قبلا مورد استفاده قرار می گرفتند، مزایای زیادی دارد.

ما در این مقاله در موردجدیدترین روش کاشت مو در ایران اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

روش کاشت مو FIT

افرادی که پوست سرشان خاصیت ارتجاعی کمی دارند و موهای خود را کوتاه نگه می دارند و دارای موهای ضخیم و پرپشت در پشت سر خود هستند کاندیدای مناسبی هستند.

در این روش امکان برداشت موهای بیشتر در جلسات متعدد و متوالی وجود دارد و به دلیل اینکه کاشت مو بدون جراحی و برش پوست انجام می شود فرد می تواند بعد از دو هفته به فعالیت روزمره خود بپردازد.

در روش FIT به وسیله دستگاه پانچ ، موها برداشته شده در این تکنیک نیز با ایجاد یک شکاف ریز گرافت ها کاشته شده و پیوند انجام می شود.

روش کاشت مو به روش FUT

برای داشتن نتایج مطلوب از این روش فرد باید دارای بانک موی مناسبی باشد و در یک جلسه قابل انجام است و امکان پایداری پیوند ها حتی با درجات بالای طاسی وجود دارد.

در روش FUT  نواری کوچک از قسمت مو های پشت سر طی بی حسی موضعی برداشته می شود. این نوار حاوی 1500 تا 2500 گرافت که دارای 7000 تا 9000 تارمو است.

ناحیه ای که تحت عمل قرار گرفته است با ظرافت ترمیم می شود. با توجه به این که خط برداشت در جهت مسیری است که مو رشد می کند. محل ترمیم قابل مشاهده نخواهد بود.

حسن این روش این است که لازم نیست مو به طور کامل تراشیده شود، تنها قسمت مشخصی از مو تراشیده خواهد شد و مدت زمان عمل پیوند مو به روش FUT حدودا بین سه تا پنج ساعت می باشد.

منابع :کاشت مو کرج
کلینیک پیوند مو و ابروی بهبد کرج