1397/09/28 10:44

هزینه کاشت موی سر

هزینه کاشت موی سر

هزینه کاشت موی سر اصولا بر اساس تعداد گرافت مو ، وسعت طاسی ، روش برداشت و کاشت مو ، تخصص پزشک تعیین می شود.

به دلیل تقاضای زیاد در مورد کاشت مو ، بعضا مکان هایی که مجوز های لازم را ندارد با کمترین هزینه کاشت موی سر را توسط پزشک عمومی یا تکنسین انجام می دهند که خطر و عوارضی را هم به همراه خواهد داشت.

کاشت موی طبیعی اگر انجام شود یک بار با پرداخت هزینه دارای نتایج دائمی و پایداری خواهید شد و نیاز به خریدن و استفاده کردن از داروهایی که نتایج نه چندان مطلوب و دائمی ندارند نخواهید داشت.

کلینیک تخصصی کاشت مو بهبد در کرج تحت نظر بهترین متخصصین پوست و مو با پیشرفته ترین متد ها در حال فعالیت می باشد و یکی از بهترین مراکز پیوند مو در ایران به شمار می رود.

مهارت پزشکان کاشت مو نسبت به نیاز افراد متفاوت می باشد و نتایجی که از عمل کاشت مو حاصل می گردد نیز متفاوت خواهد بود.

نتیجه کاشت موی سر

کاشت مو راه حل دائم و پایدار برای کم مویی و طاسی سر است و موهای کاشته شده بعد از مدتی ریزش داشته و مانند موها به طور طبیعی رشد خواهند نمود.

کاشت مو به معنای اضافه کردن مو نیست بلکه جا به جا کردن مو از ناحیه ای به ناحیه دیگر می باشد نتیجه کاشت مو زمانی مطلوب و مورد رضایت خواهد بود که توسط پزشک کاشت مو با دقت و باکیفیت بالا انجام شود.

نتیجه کاشت مو توسط افراد کم تجربه این خواهد بود که بعد از مدتی موهای کاشته شده می ریزند و نتایج دلخواه بدست نمی آید، بنابراین منطقی تر است برای کاشت مو با نتیجه رضایت بخش هزینه را ملاک اصلی قرار نداده و به دنبال صلاحیت کلینیک و پزشک و مجوز های لازم جهت کاشت مو باشند.

قابل ذکر است که کاشت مو موجب رشد طبیعی موهای طبیعی فرد خواهد شد زمانی که ترمیم به روش صحیح انجام شود نتیجه بسیار طبیعی خواهد بود .

مشخصات بهترین کلینیک کاشت مو

مجوز های لازم را دریافت کرده باشد و به شکل قانونی فعالیت کند.

سطح علمی و دانش کلینیک مربوطه از لحاظ استفاده از روش های روز دنیا معقول باشد.

فضای کلینیک باید استریل باشد و نکات بهداشتی رعایت شود.

کلینیک کاشت مو بسیار است اما به دلیل اینکه عمل های زیبایی مخصوصا کاشت مو یک بار انجام می شود باید بسیار پرس و جو کرده و دقت کنید که کلینیک معتبر با رزومه کاری خوبی را پیدا کنید تا نتایج مطلوب و مورد رضایتی را حاصل نمایید.

منابع :کاشت مو کرج
کلینیک پیوند مو و ابروی بهبد کرج