1397/07/18 16:11

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو : قیمت همیشه یکی از گزینه های مهم در انتخاب یا خرید یک فرصت می باشد، اما این موضوع در کاشت مو انتخاب درست و مناسبی نیست، به دلیل تقاضای زیاد در مورد کاشت مو ، بعضا مکان هایی که مجوز های لازم را ندارد با کمترین هزینه کاشت مو را توسط پزشک عمومی یا تکنسین انجام می دهند که خطر و عوارضی را هم به همراه خواهد داشت.

نتیجه کاشت مو توسط افراد کم تجربه این خواهد بود که بعد از مدتی موهای کاشته شده می ریزند و نتایج دلخواه بدست نمی آید، بنابراین منطقی تر است برای کاشت مو با نتیجه رضایت بخش هزینه را ملاک اصلی قرار نداده و به دنبال صلاحیت کلینیک و پزشک و مجوز های لازم جهت کاشت مو باشند.

هزینه تقریبی کاشت مو بر چه مبنایی تعیین می شود ؟

قیمت کاشت مو اصولا بر اساس تعداد گرافت مو ، وسعت طاسی ، روش برداشت و کاشت مو ، تخصص پزشک تعیین می شود.

کاشت موی طبیعی چه مزایایی دارد ؟

کاشت مو راه حل دائم و پایدار برای کم مویی و طاسی سر است و موهای کاشته شده بعد از مدتی ریزش داشته و مانند موها به طور طبیعی رشد خواهند نمود.

با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته ‌ترکاشت مو به نحوی انجام می شود که جلوه طبیعی‌ داشته باشد.

افزایش اعتماد به نفس فرد را به دنبال خواهد داشت و فرد احساس بهتری نسبت به ظاهر خود خواهد داشت و جوان‌ تر به نظر خواهد رسید، چرا که ریزش مو موجب کاهش اعتماد به نفس و نارضایتی فرد از ظاهر خود خواهد شد.

فرد ظاهری بهترخواهد داشت، اکثر افرادی که کم مو هستند و دچار طاسی سر شده اند، حس خوبی نسبت به ظاهر خود ندارند، چرا که در گذشته زمانی که افراد کاشت مو انجام می دادند ظاهرشان غیر طبیعی بود.

ریزش مو بخصوص بین مردان رو به افزایش است که منجر به طاسی زودرس خواهد شد. کاشت موی طبیعی راه‌ حلی برای از بین بردن طاسی بانوان و آقایان است.

کاشت موی طبیعی اگر انجام شود یک بار با پرداخت هزینه دارای نتایج دائمی و پایداری خواهید شد و نیاز به خریدن و استفاده کردن از داروهایی که نتایج نه چندان مطلوب و دائمی ندارند نخواهید داشت.

منابع :کاشت مو کرج
کلینیک پیوند مو و ابروی بهبد کرج