1397/08/20 13:25

کاشت موی طبیعی در کرج

کاشت موی طبیعی در کرج

کاشت موی طبیعی در کرج : کاشت مو روشی است که با استفاده از آن فرد می تواند زیبایی گذشته خود را بازیابد، برخی از بیماران اطلاعات نسبتا زیادی درباره کاشت دارند که البته بخشی از اطلاعات آن ها معتبر و بخشی نامعتبر است.

به طور کلی مشاورین موارد لازم را به بیماران آموزش داده، ترس و اضطراب آن ها را برطرف کرده و پروسه عمل را تسهیل می‌کنند. مشاورین اطلاعات زیادی درباره مراحل عمل و نتایج آن داشته و ممکن است خود نیز قبلا کاشت مو کرده باشند.

انتخاب جراح کاشت موی طبیعی

اول از همه شما باید با شخص پزشک مشورت نمایید چون وی در میان اعضای گروه جراحی، متخصص پوست و مو مسئولیت اصلی عمل را برعهده دارد. اوست که باید اطمینان بیماران را جلب کرده و به آنان در تصمیم‌گیری‌های مشکل کمک نماید.

باید پزشک، مشاور و سایر اعضای تیم همگی در خدمت بیمار باشند تا او بتواند کاملا آگاهانه و منطقی درباره عمل، زمان آن و وسعت آن تصمیم‌گیری نماید.

در مراکز معتبر، از قبیل کلینیک کاشت مو بهبد کرج متخصص پوست و مو شخصا موهای شما را معاینه می ‌کند. استفاده از ذره‌بین‌های خاص برای ارزیابی دقیق تراکم موها و میزان کرکی شدن موها ضروری است.

امروزه پزشکان اطلاعات و ابزار لازم را برای مشاوره قبل از عمل و برنامه‌ریزی مناسب در اختیار دارند و بهتر است این کار را انجام دهند.

متخصص پوست و مو می ‌تواند درباره طرح خاص طاسی سر شما و احتمال پیشروی آن، تعداد تخمینی موهای ناحیه دهنده، مشخصات موها و نقش این عوامل در تصمیم‌گیری نهایی و نتیجه احتمالی عمل اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهد.

متخصص پوست و مو همیشه فرض را بر این می ‌گذارد که داروها بی‌تاثیر بوده یا اثرات آنها با گذشت زمان کاهش خواهد یافت. درمان دارویی صرفا جنبه تکمیلی دارد. البته این به معنی آن نیست که نباید از دارو استفاده شود.

نتیجه کاشت مو

نتیجه کاشت مو زمانی مطلوب و موفق خواهد بود که توسط بهترین مراکزکاشت مودرکرج با دقت و باکیفیت بالا انجام گیرد.

کلینیک تخصصی کاشت مو بهبد در کرج تحت نظر بهترین متخصصین پوست و مو و مجرب ترین تکنسین ها و با پیشرفته ترین متد ها در حال فعالیت می باشد و یکی از بهترین مراکز پیوند مو در ایران به شمار می رود.

کاشت موی طبیعی بدون درد و با بهترین کیفیت ممکن و مناسب ترین هزینه انجام می گردد.

به طور کلی مهارت و تکنیک های پزشکان کاشت مو نسبت به نیاز افراد متفاوت می باشد و نتایجی که از عمل کاشت مو حاصل می گردد نیز متفاوت خواهد بود.

منابع :کاشت مو کرج
کلینیک پیوند مو و ابروی بهبد کرج