1397/10/17 13:58

کاشت مو اقساطی

کاشت مو اقساطی

نحوه پرداخت هزینه های کاشت مو يکي ازاصلی ترین عواملي است که نقش بسیار مهمی در  تصمیم‌ گیری برخی از اشخاص برای انجام این عمل را دارد کاشت مو اقساطی یکی از سوالاتی است که بیشتر مراجعه کنندگان دارند تا بتوانند با پرداخت ماهانه مبلغی بتوانند کاشت مو انجام دهند.

یکی از معضلات درمان دائمی ریزش مو ، قیمت و هزینه عمل کاشت مو در کلینیک پوست و مو فوق تخصصی زیر نظر پزشک متخصص کاشت مو و ترمیم مو است.

در صورتی که انجام عمل کاشت مو اقساطی برای بسیاری از افراد حتی با درآمدهای معمول، این امکان را پدید آورده است تا بدون نگرانی از شرایط پرداخت هزینه عمل و صرفاً با توجه به نتیجه عمل به درمان قطعی و همیشگی طاسی موی سر خود بپردازند.

داشتن مو ی زیبا  و قابل رشد همواره یکی از مهمترین دغدغه برای مردان و زنان با ریزش موی زیاد می باشد ومهم تر از آن پرداخت هزینه های بالای این عمل همواره مورد توجه بوده است .

با پیشرفت علم و تکنولوژی عمل کاشت مو و کاشت ابرو با راحتی بیشتی نسبت به روش های قدیمی تر و ترمیم مو امکان‌پذیر شده اما چگونگی هزینه و نوع پرداخت کماکان یک عامل تاثیر گذار به شمار می‌ رود.

کلینیک کاشت مو بهبد کرج جزو بهترین مراکزکاشت مو درکرج با استفاده از روش و متد نوین نتایج مطلوبی را در زمینه کاشت مو و ابرو ایجاد نموده اند.

انتخاب جراح کاشت مو

اول از همه شما باید با شخص پزشک مشورت نمایید چون وی در میان اعضای گروه جراحی، متخصص پوست و مو مسئولیت اصلی عمل را برعهده دارد. اوست که باید اطمینان بیماران را جلب کرده و به آنان در تصمیم‌گیری‌های مشکل کمک نماید.

در مراکز معتبر، از قبیل کلینیک کاشت مو بهبد کرج متخصص پوست و مو شخصا موهای شما را معاینه می ‌کند. استفاده از ذره‌بین‌های خاص برای ارزیابی دقیق تراکم موها و میزان کرکی شدن موها ضروری است.

امروزه پزشکان اطلاعات و ابزار لازم را برای مشاوره قبل از عمل و برنامه‌ریزی مناسب در اختیار دارند و بهتر است این کار را انجام دهند.

هزینه ی عمل کاشت مو

هزینه ی عمل کاشت مو تابعی از دستمزد پزشک متخصص ، هزینه ی ویزیت های قبل و بعد از عمل کاشت ، هزینه های کلینیک و هزینه داروها می باشد که در هر فردی با توجه به وسعت ناحیه ریزش کرده ، هزینه ی عمل کاشت مو متفاوت خواهد بود.

منابع :کاشت مو کرج
کلینیک پیوند مو و ابروی بهبد کرج