1397/08/02 14:21

کاشت مو بدون جراحی

کاشت مو بدون جراحی

امروزه از روش رایج کاشت مو بدون جراحی استفاده می شود که تکنیک FIT به عنوان بهترین روش درمان ریزش مو شناخته می شود و درصد بالای موفقیت عمل کاشت با این روش و همچنین میزان رضایت مراجعین و داوطلبان کاشت مو به این روش، همه موجب شده که با افتخار بتوانیم کاشت مو به روش Fit را به عنوان روش کاشت مو بدون جراحی موفقی انتخاب کنیم.

ریزش مو و بی مویی یکی از معضلاتی است که بیشتر افراد از آن ناراضی هستند باید گفت که کاشت موی طبیعی امروزه طرفداران زیادی را مخصوصا بین آقایان به خود اختصاص داده است.

کلینیک تخصصی کاشت مو بهبد در کرج تحت نظر بهترین متخصصین پوست و مو با پیشرفته ترین متد ها در حال فعالیت می باشد و یکی از بهترین مراکز پیوند مو در ایران به شمار می رود.

روش کاشت مو بدون جراحی با FIT

کاندیدای مناسب افرادی هستند که پوست سرشان خاصیت ارتجاعی کمی دارند و موهای خود را کوتاه نگه می دارند و دارای موهای ضخیم و پرپشت در پشت سر خود هستند.

در روش کاشت مو به روش FIT  امکان برداشت موهای بیشتر در جلسات متعدد و متوالی وجود دارد و چون کاشت مو بدون جراحی و برش پوست انجام می شود فرد می تواند بعد از حداکثر دو هفته فعالیت های روزمره خود را انجام دهد.

نتیجه کاشت مو بدون جراحی

نتیجه کاشت مو زمانی مطلوب و موفق خواهد بود که توسط پزشک با دقت و با کیفیت بالا انجام شود.

مهارت و تکنیک های پزشکان کاشت موی طبیعی نسبت به نیاز افراد متفاوت می باشد و نتایجی که از عمل کاشت مو حاصل می گردد نیز متفاوت خواهد بود.

کاشت مو موجب رشد طبیعی موهای طبیعی فرد می شود زمانی که ترمیم به صورت صحیح انجام شود نتیجه بسیار طبیعی به نظر خواهد رسید به طوری که غالبا تشخیص کاشت مو مشکل خواهد بود.

برای انجام کاشت مو نیاز به بیهوشی هست ؟

خیر. امروزه کاشت مو به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی و بدون جراحی انجام می شود.

از آنجایی که کاشت مو عملی طولانی مدت است و نیاز به تغییر وضعیت بیمار در حین عمل دارد، این کار تحت بی حسی موضعی انجام می گیرد.

حتی بیماران در حین عمل می توانند فیلم مورد علاقه خود را تماشا کنند یا به موسیقی دلخواه خود گوش دهند.

هزینه کاشت مو بدون جراحی

هزینه کاشت موی سر با توجه به روش کاشت مو، میزان طاسی و جلسات درمان تعیین می شود.

منابع :کاشت مو کرج
کلینیک پیوند مو و ابروی بهبد کرج