1397/07/03 13:28

کلینیک کاشت مو

کلینیک کاشت مو

با توجه به اینکه روز به روز کلینیک کاشت مو و مراکز درمانی افزوده می شود در نتیجه انتخاب برای افراد متقاضی کاشت مو دشوار تر از گذشته خواهد بود در مقابل تبلیغات پر زرق و برق قدرت تصمیم گیری افراد را ضعیف تر خواهد نمود.

امروزه پیوند موی طبیعی ، تنها راهی است که برای درمان و ترمیم موهای ریخته شده استفاده می شود. برای کاشت مو در ابتدا ریشه های مو از ناحیه اهدا کننده به قسمتی که خالی شده ، یا در حال ریزش است برده می شود.

کاشت مو باید توسط پزشک با تجربه انجام شود تا عوارض کاشت موی سر به حداقل ممکن خود برسد داشتن تورم در ناحیه سر طبیعی می باشد و بعد از مدتی بر طرف خواهد شد.

افراد با رعایت کردن نکات و توصیه های پزشک در مورد مراقبت های بعد از کاشت مو می توانند روند بهبودی را سرعت بخشیده و نتایج مطلوبی را حاصل نمایند.

افرادی که متقاضی کاشت مو هستند و به دنبال یافتن کلینیک تخصصی کاشت مو در کرج می توانند به کلینیک کاشت مو بهبد کرج که دارای متخصصین مجرب و کار آزموده است مراجعه نمایند.

امروزه روش مورد تایید همه پزشکان کاشت موی طبیعی روش FIT  و FUT  است.

ما در این مقاله نکاتی که باید برای انتخاب یک کلینیک کاشت مو در نظر داشته باشید توضیحاتی ذکر می شود.

مشخصات کلینیک کاشت مو

  • مجوز های لازم را دریافت کرده باشد و به شکل قانونی فعالیت کند.
  • سطح علمی و دانش کلینیک مربوطه از لحاظ استفاده از روش های روز دنیا معقول باشد.
  • فضای کلینیک باید استریل باشد و نکات بهداشتی رعایت شود.
  • تصاویر مراجعین قبلی آن کلینیک را ببیند و در صورت لازم با مراجعین قبلی صحبت کند.
  • کلینیک کاشت موی طبیعی بسیار است اما به دلیل اینکه عمل های زیبایی مخصوصا کاشت مو یک بار انجام می شود باید بسیار پرس و جو کرده و دقت کنید که کلینیک معتبر با رزومه کاری خوبی را پیدا کنید تا نتایج مطلوب و مورد رضایتی را حاصل نمایید.

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو ی طبیعی بر اساس وسعت طاسی ناحیه گیرنده و بانک موی فرد مورد نظر تعیین می شود.

منابع :کاشت مو کرج
کلینیک پیوند مو و ابروی بهبد کرج