دوشنبه, 13 آبان 1398 16:47

کاشت ابرو

کاشت ابرو کاشت ابرو

علت کاشت ابرو

همه افراد از ابروهای ضخیم و پرپشت برخودار نیستند. در صورتی که شما یکی از آن افراد هستید، کاشت موی ابرو را مد نظر قرار دهید .

کاشت موی ابرو چیست؟

کاشت ابرو روش جراحی کاشت دائمی یا تنظیم ظاهر و شکل ابروی است. در این روش کاشت ابرو از هر بخش بدن از قبیل پا، پشت گردن و غیره موی مجزا برداشت می شود و به ابرو پیوند زده می شود. بهترین ناحیه برای برداشت مو ، موی پشت سر ( پشت گوش) است، چون شباهت بیشتری با موی ابرو دارد. همچنین پیوند مو ابرو بر روی افرادی انجام می شود که به دلایل مختلف موی ابروی خود را از دست داده اند.

عوارض کاشت ابرو

پیوند موی ابرو یک پیوند مو کوچک است. و عوارض جانبی کمی دارد. تزریق ماده بی حسی تا اندازه ای درد آور است، چون ناحیه دور چشم بسیار حساس است اما پس از بی حسی هیچ دردی احساس نمی کنید و به سرعت ناپدید می شود .
به احتمال زیاد دور چشم بعد از جراحی برای کاشت مو در قسمت ابرو ورم خواهد کرد اما ورم به سرعت ، اغلب در عرض یک شب، خوب می شود.
بعد از پیوند ابرو ، شاید دور ابرو و چشم ورم کند یا ملتهب شود،
پس از کاشت ابرو، کمی خونریزی ایجاد می شود و در ناحیه ابرو ، دلمه بستن زخم و کمی ورم بوجود می آید، اما در چند روز این عوارض کاهش پیدا می کند. همچنین در ناحیه کاشت دچار کمی احساس خارش بوجود می آید که تنها یک یا دو روز طول می کشد، ناحیه کاشت ابرو را نخارانید تا کاملا خوب شوند در صورتی که ناحیه ابرو بیش از چند روز خارش داشت، احتمالا دچار عفونت می باشد که باید سریعا درمان شود. اما خارش را می توان با پماد برطرف کرد. پماد باید در طول روز و شب بر روی ناحیه کاشت مالیده شود تا از خراش تصادفی جلوگیری کند.
در صورتی که پس از زمان مشخص شده، برخی از علائم هنوز هستند، به جراح کاشت مو خود مراجعه کنید.

نتایج کاشت ابرو

نتایح کاشت ابرو دائمی هست و خیلی سریع متوجه تغییرات در ابرو خواهید شد. در یک کاشت موی سر Fit، نتایج در عرض 12 ماه کاملا بدست می آید. در کاشت موی ابرو، نتایج کامل زودتر بدست می آید، اما در کل چندین ماه طول می کشد. در این مورد میتوانید توضیحات آقای دکتر سیف ، پزشک کلینیک تخصصی کاشت موی بهبد را به صورت فیلم در منو ویدیوها سایت ببنید
چرخه‌ های رشد مو شامل سه مرحله می‌ باشد: آناژن، کاتاژن و تلوژن. مرحله آناژن: این مرحله، مرحله رشد مو است که بین 2 تا 8 سال طول می‌ کشد
احتمالا بعد از کاشت مو شاهد ریزش مو خواهید بود و طبیعی است. بعد از مدتی کوتاه مجدد موها رشد میکنند

قیمت کاشت ابرو

قیمت‎ها‎ براساس کیفیت، کارایی، دوام و مواردی از این دست، مشخص می‎شوند. هزینه کاشت ابرو نیز به عوامل متعددی بستگی دارد. از سوی دیگر، گران بودن کاشت ابرو در یک کلینیک تخصصی کاشت مو دلیل بر کیفیت بالای آن نیست. همچنین نباید بدون بررسی و تحقیقات اولیه، ارزان بودن کاشت ابرو در یک کلینیک تخصصی کاشت مو را دلیلی برای انجام این کار دانست. در شرایطی خاص پزشک کلینیک تخصصی کاشت مو به شرایط اقتصادی بیماران توجه دارد و از این رو قیمت را کمتر محاسبه می‎نماید.عواملی که در  تعیین هزینه کاشت مو موثر هستند :

  • دستمزد جراح
  • هزینه تجهیزات
  • داروی بیهوشی
  • هزینه‎ها‎ی مرتبط با مراقبت‎ها‎ی در حین کاشت مو و پس از کاشت مو
  • بزرگی و کوچکی محلی که برای کاشت مو در نظر گرفته می‎شود (تعداد گرافت)
  • نوع گرافت‎ها‎یی که برای کاشت موی ابرو انتخاب می‎شوند

    یک توصیه مهم، خودداری از کاهش کاشت گرافت است. چرا که برخی از مراجعین قصد دارند تا هزینه کمتری برای کاشت مو پرداخت کنند و درخواست کاشت گرافت‎ها‎ی کمتری می‎کنند. این امر موجب می‎شود تا موهای کمتری کاشته شود و نتیجه کار مطلوب نباشد.


تخصص و تجربه پزشک کلینیک تخصصی کاشت مو

در هر کار، عامل و کارگزار نقش مهمی را ایفا می‎کنند. در فرایند کاشت مو به هر میزان که پزشک  کلینیک تخصصی کاشت مو، تخصص و تجربه بیشتری داشته باشد، پیوند و کاشت موی ابرو نیز بهتر انجام می‎شود. 2 فیلم توضیحات آقای دکتر سیف جهت کیفیت کاشت ابرو  را میتوانید در لینک 1 و لینک 2 ببنید تا اطلاعات بیشتر در این مورد کسب کنید

منتشرشده در مقالات