کاشت ابرو در کلینیک تخصصی بهبد-دلایل ترس از انجام کاشت ابرو چیست؟

روش برداشت مو برای کاشت ابرو
روش برداشت مو برای کاشت ابرو
نوامبر 8, 2020
کاشت مو به روش SUT
کاشت مو SUT، روشی نو برای کاشت مو(کاشت مو طبیعی در یک جلسه)
نوامبر 10, 2020

کاشت ابرو در کلینیک تخصصی بهبد-دلایل ترس از انجام کاشت ابرو چیست؟

نتیجه کاشت ابرو در کلینیک تخصصی بهبد

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو به روشی درمانی گفته می‌شود که در آن موهای قسمتی از سر به ناحیه‌ی ابرو منتقل می‌شوند.این عمل در واقع از همان تکنیک‌ها و دانش کاشت مو بهره می‌برد. و زیر مجموعه‌ی این روش درمانی به حساب می‌آید. در این عمل،تنها مو ها منتقل نمی‌شوند. بلکه ارگان‌های بسیار کوچکی که وظیفه‌ی ساخت موها را برعهده دارند. در ناحیه‌ی ابرو پیوند زده می‌شوند. این ارگان‌ها فولیکول نام دارند. و به این ترتیب تارهای موی کاشته شده تا پایان عمر به رشد خود ادامه خواهند داد. و مانند ابروهای طبیعی شما نیاز به کوتاه کردن و مرتب کردن خواهند داشت.

خیلی از افراد در رابطه با نتیجه کاشت ابروشان بسیار نگران هستند. ممکن است این سوال ها را از خود بپرسند که آیا :

نتیجه کاشت ابرو من خوب از آب در می آید یا نه ؟غیر طبیعی نخواهد شد ؟انقدر طبیعی خواهد شد که کسی متوجه کاشت ابرو من نشود ؟
یا اینکه غیر از این خواهد بود ؟

نمونه های بد متأسفانه در مراکز غیر مجوزدار به شکل زیاد انجام می شود. نتایج بدی هم به بار آورده که افراد را نسبت به انجام این کار. مقداری ترسانده و برای انجام این کار مردد می شوند.
کاشت ابرویی که در تصویر می بینید خانمی حدوداً 30 ساله است. که بدون ابرو و با تتویی در ناحیه ابرو به ما مراجعه کرده. پس از طراحی که برای ایشان انجام شد که ناحیه تتو هم در آن قسمت قرار گرفت.

کاشت ابرو ایشان بر اساس موازین علمی انجام شد.

این موازین شامل این است که خواب ابرو ها باید حتما رعایت بشود. خواب ابرو یعنی همان زاویه ای که موی درآمده با سطح پوست باید بسازد. جهت موهای کاشته شده در ناحیه ابرو باید حتما رعایت بشود. در ناحیه تاج باید به سمت بالا باشد. در ناحیه تنه باید به سمت بغل و در ناحیه دم باید به سمت پایین باشد. سوراخ های ایجاد شده در ناحیه ابرو هم باید سوراخ هایی بسیار ریز و ظریف باشد که مشخص نباشند. گرفت های تک تار مویی که گرفت های هدف ما در کاشت ابرو هستند. در داخل آن به راحتی جای بگیرند.

به این صورت نتیجه کاشت ابرو آن طور که انتظار داریم حاصل می شود.

برای اطلاعات بیشتر به پیج اینستاگرام بهبد مراجعه کنید.